אודות RAYVOLT BIKE

Rayvolt Bike היא מותג צעיר, בועט וחדשני שנולד בברצלונה שבספרד ובא לשנות את פני הנוף המקומיים והבינלאומיים עם אופניים חשמליים שעוד לא נראו כמותם. 

המרכיבים שהופכים את האופניים שלנו לכל כך נחשקים הוא הביצוע הסופי המושלם שמשלב בין עיצוב חסר פשרות לטכנולוגיה של המחר.

the

STORY
STORY

איך הכל התחיל?

אופני ה-Rayvolt המקוריות נולדו מתוך מוחו של מתייה ראוזייר, בן ה-40, אשר היה גאון ללא כל צל של ספק ויצר את המודל שראה בראשו לאופניים המרהיבים שאתם עומדים לרכב עליהם בקרוב.  ראוזייר היה איש אשכולות ובעל כישורים רבים שיצרו יחד את קו המחשבה והיצירה היחודיים לו – היה צלם בסן פרנסיסקו, קברניט ומעצב אתרים בברצלונה, ותוך כדי השלים תואר בהנדסה ימית. את כל הכשרונות הרבים והאהבה לגלישה ויאכטות הוא הגשים בכך שיצר מותג לגלשני גלים, ולאחר מכן עיצב את האופניים החשמליים החלומיים ביותר, אלו שלא רואים בשום מקום, כאלו שמשלבים אלגנטיות עם עיצוב קפדני וטכנולוגיה גבוהה במיוחד. יחד עם יתר שותפיו הנלהבים, מותג Rayvolt הלך וגדל עד שהפך לחברה דינמית בת עשרה עובדים עם משרד בברצלונה ורשת הפצה גלובלית שממלאה אותנו בגאווה עד היום.

חושבים בירוק

בעוד חברות האופניים הקונבנציונליות בוחרות את הנתיב שכולם רוכבים עליו, אנחנו סללנו מסלול שונה לגמרי. 

הדרך שהנחתה אותנו הייתה דרך שהולכת נגד הזיהום בערים, רצון אמיתי להחליף רכבים ממונעים על בנזין ולהחליף אותם בתחבורה ירוקה ולהביא את העתיד המתחשב אל הכאן והעכשיו ולא לעוד 5 שנים או עשור מהיום. 

אנחנו כאן בשביל לעשות שינוי אמיתי.

עיצוב תפיסתי

אמנות היא חלק בלתי נפרד מה-DNA שלנו, ולכן יצרנו עבורכם אופניים חשמליים חכמים ומעוצבים בצורה מעוררת השראה שלא מתפשרת על חכמה ויופי יחד. 

העיצוב הנוסטלגי – יוקרתי מעטר את רחובות העיר בשיק שאי אפשר להתעלם ממנו וזורק אותנו אי שם לשנות ה-1969-1970 היפות והעליזות. 

התוצאה – אופניים על זמניות היסטריות שמשלבות מסע בזמן שמתחיל מהעיצוב הוינטאז'י ועובר אל הטכגנולוגיה העתידנית.

כחברה אנו דוגלים ומאמינים בשמירה על סביבה ירוקה, ניצול נכון של אנרגיה, תחבורה נוחה ועיצוב שמחבר אותנו חזרה לשורשים.

Join the Ravoloution

רוצים לדעת ברדע שהם ינתחתו כאן? השאירו פרטים ואולי עוד נשתמע בקרוב (:

דילוג לתוכן